Найбільш вражаючий ілюзійний ефект - ризик людьским життям. Зірки магії розпилюють, поділяють по частинах, проникають крізь тіло, протикають людину і стискають ії до неймовірних розмірів, але особливе місце займає відрубання голови. Гільйотина - один з найефектніших ілюзіонів!

Великі зірки іллюзіонізма «рубали» голови гільйотиною - David Copperfield, Criss Angel, Hans Klok, Dani Lary, Simon Drake, Paul Daniels, Princess Tenko (Mariko Itakura), Stephen Mulhern, Melinda Saxe, Brandon Silverfield і щє багато інших. Ілюзійні гільйотини «рубали» голови Kate Moss, Elle Macpherson, Claudia Schiffer, Jennifer Ellison, Stella McCartney, Mischa Barton... та тисячам добровольців із глядацького залу.

Grandis Guillotine - унікальний ілюзіон, який розробив і запатентував український фокусник Михайло Маг Грандіс. За 4 роки, витрачені на створення Grandis Guillotine вийшло досягти небаченої реалістичності, бездоганного зовнішнього вигляду і неймовірного ефекту, який приголомшує глядачів.

Упродовж історії ілюзійного мистецтва було багато різних варіацій гільйотини, в тому числі і портативні, які отримали загальну назву Head Chopper, та саме Grandis Guillotine є найдосконалішою на сьогодення: дійсно металеве лезо, тонкі дерев'яні рамки, оригінальна та історично достовірна конструкція, повна безпека, надійність і простота в демонстрації.

fb.com/grandisguillotine grandisguillotine@gmail.com EN UA RU

Відео

Переваги

Доброволець з глядачів

Для участі в номері можна запросити добровольця з глядачів, немає необхідності в постійному асистенті.

Номер простий у виконанні для фокусника, і не завдає ніяких незручностей глядачеві.

Історична достовірність

Ілюзіон був натхнен реальними гільйотинами: форма і розмір леза, використовувані матеріали, максимально проста конструкіця, без зайвих елементів - усе служить для створення дійсно вражаючого ефекту.

Повна безпека

Завдяки системі потрійного захисту трюк є абсолютно безпечним. При виконанні доброволець з глядачів або асистент завжди захищений від леза металом товщиною 10 мм.

Більш того, апарат сконструйований так, що використовувати його небезпечно просто неможливо.

Справжній метал

Лезо виготовлено з справжниого металу, який ідеально відполірован. Внутрішні елементи, куди вставляється лезо оброблені спеціальним матеріалом, що перешкоджає утворенню подряпин. Завдяки блиску підкреслюється, що в якості леза використовується цілісний лист металу, і немає ніяких примітивних секретів.

Огляд 360

Глядачі не мають жоднів шансів побачити та розгадати секрет, з якого боку вони б не дивилися. Це дуже важливо - демонструвати Grandis Guillotine можна в будь-якому місці, будь то театр і сцена, цирк і арена, ресторан або міська площа.

Кейси для транспортування
Швидка збірка і розбирання

Ілюзійний апарат поставляється із спеціально виготовленими двома кейсами для транспортування, в першому поміщається лезо, у другому гільйотина та підставка під лезо. Конструкція дозволяє зібрати та підготувати ілюзіон до виступу за лічені хвилини, а також зібрати його назад так само швидко.

Розрубані овочі

Для максимального ефекту на початку номера обов'язково розмістіть в гільйотині огірок, опустіть лезо і після цього продемонструють глядачам гладкий і бездоганний зріз.

А також:

• Повторна демонстрація без додаткової підготовки
• Номер простий у виконанні
• При виготовленні використана високоякісна і зносостійка деревина
• Максимальна надійність механіки - не потрібно сервісне обслуговування

Фото

Історія

Ідея створення Grandis Guillotine з'явилася в далекому 2012 році. Підбираючи ілюзіон для своєї вистави Михайло Маг Грандіс зіткнувся з тим, що майже всі існуючі варіанти даного ефекту виглядають недостатньо переконливо, і мають різні недоліки. Маючи щільний графік виступів Михайло весь вільний час присвячувати ескізами, пошуку необхідних технологій і совершентсвованію концепції ілюзіону.


У початку 2014 року був зроблений макет ілюзіону та ключових секретних механізмів. В кінці 2014 року були готові точні креслення, та можна було приступати до роботи. На початку 2015 року майстри високої кваліфікації приступили до розробки технологічних процесів і виготовлення 4 примірників ілюзіони Grandis Guillotine. Стало зрозуміло, що апарат є інноваційний, та була проведена патентна експертиза та підготовлені документи для отримання патенту.

Створення

Будівництво почалося зі створення «скелета»: для легкості і надійності конутркціі було вирішено використовувати металеву профільну трубу, яка облицьовується деревом.

Завдяки такій конструкції вдалося досягти високої швидкості збирання і розбирання, і що більш важливо - надійності. Ілюзійний апарат міцний і стійкий, що дуже важливо при використанні в якості асистента добровольця з глядачів.

Ясен - міцне дерево. Дерев'яні деталі ярма Grandis Guillotine зроблені з ясена. Точні деталі глибоко просякнуті яхтним лаком у три шари. Завдав лак - висохло - відшліфував. Завдав лак - висохло - відшліфував. Завдав лак - висохло. Технологія складна і довга, але виріб, захищене таким лаковим покриттям прослужить дуже довго. Фінальний колір Grandis Guillotine називається «Золотий горіх». Дуже благородний колір. А спочатку ясен виглядав так:

І в процесі обробки:

Спочатку все дерев'яні деталі були виготовлені на верстаті в столярному цеху. Потім, в процесі збирання кожна деталь була підігнана та відшліфована вручну.

Це частина внутрішнього механізму. Ці деталі мають дуже точний розмір і вирізані зі сталі за допомогою лазера.

Потім все металеві деталі проходять антикорозійну обробку. Використано старовинний метод воронування в лляній олії і новітній технічний прийом хімічного воронування.

У ілюзіоні Гільйотина дуже важливо, щоб лезо виглядало бездоганно. Grandis Guillotine: 100 рухів - подряпин немає. 200 рухів - подряпин немає. 1 000 - подряпин немає. Питання збереження леза вирішене. Конструкція Grandis Guillotine має повний захист від подряпин, збереження полірування забезпечено.

Ілюзіон Grandis Guillotine був готовий в кінці 2017 року. Перші виступи показали, що всі цілі були досягнуті: створен і запатентован новий вражаючий апарат, який має багато переваг і вражає самих вибагливих глядачів.

Придбати

Всього виготовлено 4 комплекти Grandis Guillotine. У комплект входять: гільйотина, лезо в рамці, стійка для леза, два транспортувальних ящика. Один комплект Михайло Маг Грандіс залишив собі і використовує в своєму шоу, інші виставлені на продаж, щоб інші ілюзіоністи теж могли використовувати цей видатний ілюзіон.

Вартість повного комплекту, разом з кейсами для транспортування - $3'000 + доставка з України. Для придбання зв'яжіться з нами:

fb.com/grandisguillotine
grandisguillotine@gmail.com